Công ty Pitesco là nhà XNK hàng đầu và là nhà cung cấp chuyên nghiệp các mặt hàng tự động,
thiết bị điện và điện công nghiệp. Chúng tôi đáp ứng mọi xu hướng công nghiệp hóa,
hiện đại hóa cũng như mọi lĩnh vực.
Liên hệ cho chúng tôi theo số | 0915 323 623 để CÓ thông tin mà Quý khách CẦN .
- Mr Thiên Phúc -
< Sales Engineer>
Email : phuc@pitesco.com
Yahoo : phuc .pitesco
Skype : phuc .pitesco
Website: pitesvietnam.com
- Mr Thiên Phúc -
< Sales Engineer>
Email : phuc@pitesco.com
Yahoo : phuc .pitesco
Skype : phuc .pitesco
Website: pitesvietnam.com
TF-6X :DC signal RS-485/isolation converter
Converter which outputs DC signals by RS-485
Features
Displays measurement value and setting value on 4-digit LCD Easy maintenance by plug-in structure Easily outputs data to PLC by connecting to the protocol converter (TF-PC) High efficiency of setting by front LED
Delivery:1week
Download
| Date Sheets | unavailable now |
|---|---|
| Manuals | Manual |
| Dimensions | Dimensions |
| Others | unavailable now |
Specifications
| Input | DC voltage/DC current |
|---|---|
| Output | RS-485(ASCII) DC voltage/DC current |
| Network | RS-485(ASCII) |
| Power | DC24V |
| Accuracy | ±0.1%fs |
| Response time(0→90%) | 1s |
| Dielectric strength | AC1500V |
| Weight | Approx.180g |
Không có nhận xét nào:
Đăng nhận xét